logo

Gimnazjum w Kamieńcu Ząbkowickim

WIELKI FINAŁ KONKURSU „OMNIBUS”

 WIELKI FINAŁ KONKURSU „OMNIBUS”

1

Dnia 6 czerwca 2017r. w Gimnazjum Publicznym im. Adama Mickiewicza w Kamieńcu Ząbkowickim odbył się III FINAŁ SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY „OMNIBUS”. Finaliści z klas II - III przez 10 miesięcy przygotowywali się do udziału  w zmaganiach na forum szkoły. Znaleźli się wśród nich:

1. Wojciech Ciapka -  kl.IIa                

2. Mateusz Makuch kl.-  IIa

3. Artur Siembab kl.-  IIb

4. Jakub Nowak kl.-  IIb

5. Miłosz Stopa kl.-  IIIa

6. Dawid Starżyk kl. - IIIa

7. Tomasz Burzała kl. - IIIb

8. Łukasz Jednak kl. - IIIb

9. Katarzyna Siembab kl. - IIIb

10. Michał Ziomek kl. - IIIb

            Nad poprawnością  odpowiedzi uczestników konkursu czuwały panie: Anna Wojtaszczyk, Sylwia Grot, Justyna Grzesik-Leopolska i Anna Jabłońska. Na początku uczniowie wylosowali numerki swoich stolików i zaprezentowali się. Odbyły się dwie tury zmagań konkursowych. W pierwszej rundzie – 10. uczestników - mających po trzy szanse, udzielało kolejno odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin. W drugiej turze – wystąpiło 3 finalistów: Wojciech Ciapka, Łukasz Jednak i Dawid Starżyk. Konkurs miał charakter indywidualny, każdy uczestnik samodzielnie odpowiadał na zadane pytania. Reprezentantom klas: IIa, IIb, IIIa, IIIb  kibicowali koledzy i koleżanki, utożsamiając się z nimi kolorem strojów i skandując hasła, napisane na własnoręcznie wykonanych  transparentach. Zwycięzcą  II FINAŁU SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY „OMNIBUS” został Łukasz Jednak z klasy IIIa, drugie miejsce otrzymał Wojciech Ciapka z klasy IIa, trzecie miejsce zajął Dawid Starżyk z klasy IIIa. Każdy uczestnik finału otrzymał z rąk pani dyrektor Urszuli Marszałek nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców: tablet, powerbank, selfie stick i słodycze. KlasA IIa otrzymała  nagrody za najlepsze kibicowanie swoim  reprezentantom.

Pani dyrektor Urszula Marszałek pogratulowała zwycięzcom i uczestnikom finału, życzyła im dalszych sukcesów, doceniając ich wszechstronną wiedzę i determinację w dążeniu do sukcesu. Specjalne podziękowanie otrzymała organizatorka finału konkursu - pani Anna Wojtaszczyk, która sprawowała opiekę nad uczniami podczas dziesięciu edycji „OMNIBUSA” w roku szkolnym 2016/2017.

   Goście obecni na uroczystości:
Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki – Marcin Czerniec

Przewodniczący Rady Gminy Kamieniec Ząbkowicki – Aleksander Ciapka

Radna Gminy Kamieniec Ząbkowicki – Bogusława Tokarz

Dyrektor SP nr 1 – Bożena Kołodziej

Ks. Wojciech Jasiński

Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych – Elżbieta Hajnisz-Burmistrz

Przedstawiciel Prezydium Rady Rodziców – Zuzanna Stefaniuk

Rodzice finalistów

Anita Tomczyk, Julia Glina

 

 

 

Copyright © 2018 Gimkam. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.