logo

NASZE SPORTOWE SUKCESY

NASZE  SPORTOWE  SUKCESY

WRZESIEŃ

- FINAŁ POWIATOWY SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Im. dziewczęta-(Postawa Sandra, Grajny Mariola,Bierut Karolina, Białek Julia,Czerna Małgorzata,Czerwonka Amelia, Grodecka Katarzyna, Kargol Karolina, Postawa Roksana, Tofel Wiktoria, Wojtas Klaudia)

II m. chłopcy-(Ciastowicz Szymon , Cisowski Filip, Czarnota Dawid, Dziatczyk Jakub, Garczarek Patryk, Herbut Wiktor, Kula Paweł ,Kwiatkowski Dominik, Madejczyk Alan, Makuch Mateusz, Nowakowski Jakub)

 

 PAŹDZIERNIK

- PÓŁFINAŁ POWIATOWY PIŁKA NOŻNA –I m.

- FINAŁ POWIATOWY- II m.

(Burzała Tomasz, Garczarek Patryk, Herbut Wiktor, Kwiatkowski Dominik, Madejczyk Alan, Makuch Mateusz, Nowakowski Jakub, Wierzbowski Artur, Wrześniewski Mateusz, Ziomek Michał)

 

LISTOPAD

-PÓŁFINAŁ POWIATOWY-KOSZYKÓWKA

-II m.- dziewczęta

-II m.- chłopcy

-FINAŁ POWIATOWY

-III m. –dziewczęta (Bierut Karolina, Buczko Sara, Postawa Sandra, grajek Ola, Matuszczyk Karolina, Mazur Julia, Ostropolska Ola, Stefaniuk Klaudia, Grodecka Kasia, Kargol Karolina, Ostenda Dominika, Wojtas Klaudia, Zając Olga)

-III m.- chłopcy-(Bocianowski Filip, Ciastowicz Szymon, Garczarek Patryk, Herbut Wiktor, Kuś Kewin, Marchewka Jakub, Dziatczyk Jakub, Przybylski Gracjan, Semenowicz Mateusz, Wierzbowski Artur, Wrześniewski Mateusz, Ziomek Michał)

-FINAŁ POWIATOWY-SZACHY

-III m.(Ciapka Wojciech, Majocha Piotr, Ostenda Dominika, Przedwojewski Wiktor)

TURNIEJ SZACHOWY

 

GRUDZIEŃ/STYCZEŃ

-PÓŁFINAŁ POWIATOWY-SIATKÓWKA

-Im. dziewczęta

-I m. chłopcy

-FINAŁ POWIATOWY-SIATKÓWKA

-II m. -dziewczęta (Bierut Karolina, Grodecka Kasia, Kargol Karolina, Matuszczyk Karolina, Ostenda Dominika, Ostropolska Ola, Postawa Roksana, Postawa Sandra, Stefaniuk Klaudia, Zając Olga)

-IV m. -chłopcy (Bocianowski Filip,Długosz Dawid, Fabin Amadeusz, Garczarek Patryk, Herbut Wiktor, Huzarewicz Dominik, Przybylski Gracjan, Wierzbowski Artur, Wrześniewski Mateusz, Ziomek Michał)

-PÓŁFINAŁ POWIATOWY -PIŁKA RĘCZNA

-II m. -dziewczęta (Cholewinska Weronika, Piątkiewicz daria, Bierut Karolina, Buczko Sara, Ceglarz Nikola, Filozof Natalia, Postawa Sandra, Matuszczyk Karolina, Mazur Julia, Ostropolska Ola, Grodecka Kasia, Kargol Karolina, Wojtas Klaudia, Zając Olga,)

 

STYCZEŃ

-PÓŁFINAŁ POWIATOWY-TENIS STOŁOWY

-II m. dziewczęta

-I m. chłopcy

-FINAŁ POWIATOWY –TENIS STOŁOWY

-IV m.- dziewczęta (Tomczyk Anita, Bierut Karolina)

-II m. chłopcy(Arendarski Mateusz, Nowakowski Jakub, Długosz Dawid)

 

LUTY

 

Copyright © 2018 Gimkam. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.